Jdi na obsah Jdi na menu

POSELSTVÍ ANDĚLŮ O DŮLEŽITOSTI AFIRMACÍ POTVRZUJÍ NYNÍ I VĚDĚCKÉ VÝZKUMY

víla-nádherná.jpgMoje milovaná sluníčka. Už mnoho slov jsem Vám napsala o pozitivním myšlení a téměř na každé mé přednášce Vám opakuji, jak důležité jsou pozitivní afirmace pro náš život. Pokud afirmujeme jakýkoliv problém, či překážku, začíná se měnit situace a v našem duchovním i fyzickém těle probíhají změny. Nabízím Vám nyní jiný pohled z vědeckého úhlu. Tento článek je inspirující a velmi zajímavý. Přeji Vám krásné čtení a nádherný májový den.

link-.-andělé.gif

Povaha DNA je esoterická. Poslední vědecké výzkumy naznačují, že před lidstvem stojí nepředstavitelné možnosti, když se mu podaří vygenerovat kolektivní vědomí.

6.05.2012 11:16:51  zdroj:   Pravdu.cz   

Lidská DNA je jakýsi biologický internet. Výzkumy DNA provedené ruskými vědci vysvětlují i fenomény, jako jsou jasnovidnost nebo intuice, spontánní akty léčení i na dálku, samoléčení, afirmační techniky, neobvyklá světla a aury kolem lidí, vliv myšlení na počasí a mnohé další. Navíc existuje důkaz o naprosto novém typu léčení, kde DNA může být ovlivněna a přeprogramována slovy a frekvencemi, aniž by musel být odstraněn a nahrazen jediný gen.

 

Pouze deset procent naší DNA je používáno ke stavbě proteinů. Právě tato podmnožina DNA je předmětem zájmu západních vědců, kteří ji testují a třídí. Dalších devadesát procent je považováno za tzv. odpadní DNA (nemají žádnou známou funkci). Ruští vědci se nicméně spojili s lingvisty a genetiky při pokusu o prozkoumání těchto devadesát procent „odpadní DNA“. Jejich výsledky, nálezy a závěry jsou revoluční! Podle nich není naše DNA odpovědná jen za stavbu našeho těla, ale slouží také k ukládání dat a při komunikaci. Ruští lingvisté zjistili, že genetický kód, zvláště ve zdánlivě neužitečných devadesát procent, se řídí stejnými pravidly jako lidské jazyky. DNA má svou gramatiku, z čehož plyne, že jazyky, které člověk používá, se neobjevily náhodně, ale odrážejí naši DNA. DNA je organický supravodič, jenž může fungovat za normální tělesné teploty. Navíc jsou všechny supravodiče schopny uchovávat světlo a informace.

 

Převratný objev

Ruský biofyzik a molekulární biolog Pjotr Garjajev a jeho kolegové prozkoumali také vibrační chování DNA. Výsledek: živé chromozómy fungují stejně jako solitonicko-holografické počítače za použití endogenního laserového záření DNA. To znamená, že se jim podařilo například modulovat určité frekvenční vzorce na laserový paprsek a jím ovlivnili frekvenci DNA a tím i samotné genetické informace. Jelikož mají základní struktura alkalických párů a jazyk DNA stejnou strukturu, není potřeba žádné dekódování.

 

Je možné prostě použít slova a věty lidského jazyka! I toto bylo na experimentech dokázáno! Živé substance DNA budou vždy reagovat na jazykem modulované laserové paprsky a dokonce i na radiové vlny, pokud jsou použity ty správné frekvence. To definitivně a vědecky vysvětluje, proč afirmace, autogenní trénink, hypnóza a podobné techniky mohou mít tak silné účinky na lidi a jejich těla. Je zcela normální, že naše DNA reaguje na jazyk. Zatímco západní vědci odřezávají jednotlivé geny od vláken DNA a vkládají je jinam, Rusové pracovali na zařízeních, jež mohou ovlivnit buněčný metabolismus prostřednictvím vhodně modulovaných radiových a světelných frekvencí a tak opravit genetické vady.

 

Místo řezání vibrace

Garjajevově výzkumné skupině se touto metodou podařilo dokázat, že například chromozomy poničené rentgenovými paprsky mohou být opraveny. Získali dokonce informační vzory z konkrétní DNA a přenesli je na jinou a tak přeprogramovali buňky na jiný genom. Úspěšně například transformovali žabí embrya na embrya mloků jednoduchým přenesením informačních modelů DNA! Takto byla celá informace přenesena bez jakýchkoli vedlejších účinků či disharmonií, ke kterým docházelo, když byly jednotlivé geny z DNA vyřezávány a znovu zaváděny (pozn: tzv. sekvenování se většinou provádí chemicky a elektricky). To znamená neuvěřitelnou, svět přetvářející revoluci a senzaci! To vše pouhým použitím vibrací a jazyka, namísto archaického postupu štípání sekvencí! Tento experiment poukazuje na obrovskou sílu vlnové genetiky, která má evidentně větší vliv na formování organismů než biochemický proces alkalických sekvencí.

 

Tělo si můžeme programovat myšlenkami i slovy

Esoteričtí a duchovní učitelé vědí už věky, že je naše tělo programovatelné jazykem, slovy a myšlenkou. Nyní to bylo vědecky dokázáno a vysvětleno. Samozřejmě, že musí být použita správná frekvence, což je důvod, proč přitom nejsou všichni stejně úspěšní a výsledky mohou být různě efektivní. Jednotlivec musí vždy pracovat na svých vnitřních procesech a vyspělosti, aby si vytvořil vědomou komunikace s DNA. Ruští vědci pracují na metodě, jež na těchto faktorech není závislá, ale bude VŽDY fungovat, bude-li použita ta správná frekvence. Ale čím vyvinutější je vědomí jedince, tím méně potřebuje jakékoli přístroje! Člověk těchto výsledků může dosáhnout sám a věda se konečně takovýmto myšlenkám přestane smát a výsledky potvrdí a vysvětlí.

minulost-a-budoucnost.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nočné vyučovanie

(Mariannaohajko@ehs.sk, 17. 5. 2012 17:03)

Kytičko mala som nad ránom nádherný stav.Videla som sa,ako chodím a dávam fialové a zlaté lúče nad hlavami dievčat z našej Duchovnej školy.Proste som k nim prišla a povedala-aj tu to bude dobré a akoby z Neba padali cezomňa nádherne velké lúče a ja som si to uvedomovala ,pozrela som sa na hodinky a bolo 3:32h a posadila som sa na postel a povedala si:jéj,tak to bolo naozaj,nebol to sen a tie oslńujúce nádherné farby som videla aj po prebudení...Večer pred spaním som poprosila svojho anjela strážneho,aby ma niečo naučil.A bolo to nádherné,tá Shamballka je Boží...
S láskou Marianna

Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Statistiky

Online: 2
Celkem: 3149494
Měsíc: 10247
Den: 337