Jdi na obsah Jdi na menu
 


OTEVŘENÍ NOVÉ DUCHOVNÍ ŠKOLY- NENÍ VOLNÉ MÍSTO

cesta-do-nebe.jpg

energie-kolem-cloveka.jpg

NEPOSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY NENÍ VOLNÉ MÍSTO

 

DUCHOVNÍ ŠKOLA MONÁDA monada.png

škola osobní harmonie a duchovního vzestupu

Moje milá sluníčka už na více seminářích jsme probírali téma založení nové duchovní školy,která by vzdělávala lidičky v oblasti léčitelství, ezoteriky a dalších věd. Někteří z Vás už ví, že máme za úkol vytvořit skupinu 16 duší, které se budou scházet jednou za měsíc na celý víkend.Škola se nachází 9km od Valašského Meziříčí /Zlínský kraj/

Andělé mi naprosto úžasným zpúsobem pomohli zajistit příjemné a klidné prostředí, ostatní vytvoří andělé a vyšší duchovní bytosti světla samy. Prostředí školy je nádherné, uprostřed přírody, v tichém klidném místě s vysokými vibracemi. Máme k dispozici budovu na výuku, a také dům kde bude připraveno jídlo a ubytování. Věřím, že budete nadšeni a že všichni se budeme těšit z vlny vzestupu a uvolníme nádherné energie a tvořivou sílu.

energie-reiky.jpgNa konci tohoto dvouletého studia,  studující získá základní znalosti a techniky v oboru  PSYCHOTERAPEUT S EZOTERICKÝM ZAMĚŘENÍM. Každý absolvent obdrží certifikaci a diplom .

Škola je zaměřena na hloubkovou práci na sobě, objevení vlastních schopností a zvyšování vibrací, nalezení sebe sama.Po absolvování duchovní školy MONÁDA  studenti ovládnou a budou moci prakticky využívat všechny jednotlivé obory. Jednotlivé studijní obory  jsou ukončeny absolventským certifikátem a celoroční studium je ukončeno osvědčením o absolvování studia Ezoterické školy MONÁDA.

Vytvoříme skupinu 16 duší, které se budou scházet jednou za měsíc na celý víkend.

STUDIJNÍ OBORY EZOTERICKÉ ŠKOLY MONÁDA

ANDĚLSKÁ TERAPIE – léčení s pomocí duchovních světelných bytostí                                                                                                                                                                            VÝKLAD VÝKLAD KARET                                                                                                                                                       METODA EFT                                                                                                                                            KARMALOGIE                                                                                                 DIAGNOSTIKA ČAKER – automatická kresba a písmo                                                      
MASÁŽE -klasické masáže, čínské masáže,energetické bezdotykové masáže                                                                      
DORDŽE – léčebný systém odblokování pomocí tibetských nástrojů                                                              
PRÁCE S ENERGIÍ – čištění bytů, pozemků a také osob od negativní energie a bytostí   AKTIVACE SVĚTELNÝCH TĚL – zasvěcení, channeling, energie Mistrů, meditace
Podmínky přijetí -  věk 18 let, touha  rozvíjet se a šířit světlo, mít otevřené srdce a mysl.
SYSTÉM STUDIA:  vždy jeden víkend v měsíci –  ZAHÁJENÍ STUDIA –  sobota 7.1.2012
sobota  10:00- 18:00hodin
Neděle   9:00- 16:00hodin
ŠKOLNÉ    

Celková cena studia činní  měsíčně  1550Kč

Pozor v této ceně je zahrnuto i ubytování a strava na oba dny!

Platit je možno pouze  čtvrtletně 4650,-Kč, nebo pololetně 7750Kč/sleva 500kč/  Při zaplacení celého školného na jeden školní rok – sleva 1500kč                                           

Cena zahrnuje veškeré studijní materiály a nebude v průběhu studia nijak navyšována.

Studenti získávají slevy na samostatná zasvěcení do světelných systémů pořádaných školou.

Studenti školy Monáda mají slevu 20%  na všechny andělské semináře, které jsou pořádány a organizovány přes stránky Duchovni pomoc.
VÍKENDY, KTERÉ PROŽIJEME SPOLEČNĚ S DUCHOVNÍMI MISTRY A ANDĚLY Z NÁS VYTVOŘÍ SKUPINU DUCHOVNĚ SLADĚNÝCH LIDIČEK, SPOJENÝCH  DUŠÍ I SRDCEM.

KDO CÍTÍ, ŽE  ZDE JE JEHO MÍSTO, NAPIŠ NA ADRESU 

skolamonada@seznam.cz

OBDRŽÍ PŘIHLÁŠKU A DALŠÍ INFO.

 MOC SE TĚŠÍM NA SPOLEČNOU CESTU KE SVĚTLU

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Helenka (Brno) - Těším se...

Milé lidičky, těším se, až se nám, kteří se o Monádě dozvěděli "pozdě-ji", nabídne příští - vhodná příležitost...školu navštěvovat. :-)

Vendula - Škoda

Moc mě mrzí, že jsem informaci o škole dostala až teď..vše má svůj důvod, ale pevně doufám, že se ještě v budoucnu budu moci připojit.
S láskou a nadějí
Vendula

Marianna ohajko@ehs.sk - Posielam lúč lásky...

Ajojte spolužiačky.
Chcem Vás len pozdraviť,určite sa Vám darí krásne...
Ja som prvý deň riešila duchovnú úlohu-a zvládla som ju krááásne,Kytinka bude na mňa hrdá.V sobotu si nájdem čas a pošlem fotečky,bolo pri nás veľa ochráncov bola som dojatá,keď som si to pozrela v počítači.Už sa teším na február, ako nám bude anjelsky a povieme si,čo všetko sme zažili.Posielam všetkým dušičkám pusinky...
Kytinko moja najdrahšia,veľké objatie posielam Moničke,stále na ňu myslím mám ju rada od prvého kontaktu a som smutná,keď má slzičky v očiach.
S láskou Marianna
S láskou Marianna

Monika H. - Tak už jsme kompletní :-)

Tak vidím, že už nás je plný počet a i poslední dušička se přihlásila. Já se tolik těším, až se tam všichni sejdeme. Dneska se mi o tom dokonce zdálo.
Všem přeji do Nového roku vše nej a hlavně hodně lásky a moc se těším až se za týden poprvé sejdeme.
Monika

Lenka - Škoda že

něco takového není v Praze. Přecejen doprava není taky nejlevnější. Hned bych se přihlásila taky. Přeju hodně štěstí.

Veronika - Re: Škoda že

Jsem přijata. Má radost je nevyslovitelná. Pokud někdo váháte kuli dopravě. Jsem z Kladna, u Prahy. A budu jezdit autem. 3 lidi jsem schopná ještě pobrat. I po cestě do školy, pokud je někdo na půl cesty. Pokud má někdo zde zájem a bude přijat, nabízím své dopravní možnosti. S láskou všem Veronika

Jarka - Re: Re: Škoda že

Ahoj Veroniko, ráda se připojím a můžeme jezdit společně. Já bydlím v Praze. kdytak se mi ozvi prosím na jarka.zabakova@gmail.com a doladíme podrobnosti. Jarka

lenyška - Netrpělivost

Má netrpělivost je stále větší a větší při čtení tvých příběhů z Andělské poradny Kytičko, nemůžu se dočkat začátku školy a všech nových zážitků i rad...vždyť tolik pomoci je denně potřeba a já toužím pomáhat ostatním víc a víc(a taky sobě).
Přeji všem hezké dny,Lenka

lenyška - Re: Netrpělivost

Děkuji Verčo za dobrý nápad,uvažuju jak bych se do školy nejlíp dostala...Prosím,kdo pojedete tady z okolí a můžete mě vzít ve Strážnici(okr.Hodonín,případně někam blíž dojedu).
Díky, Lenka

Marianna ohajko@ehs.sk - pre Lenyšku

Ajojte všetky duchovné školáčky!Pre Lenyšku čo má záujem o cestu do školy,my ideme zo slovenska cez Strážnice,bývame blízučko Hodonína.Tak ak by si mala záujem môžeme ťa zobrať.Stačí,keď mi napíšeš na @adresu-je v príspevku a dohodneme sa bližšie.Kytinko ďakujem za info a véľmi sa teším.Želám vám všetkým šťastné a požehnané Vianoce.
S láskou Marianna

Monika H. - společná cesta

Já se také moc a moc těším, až se všichni ve škole sejdeme a začne první školní víkend.
Chtěla jsem se zeptat, jestli nebude někdo jezdit z Ostravy, případně z Frýdku-Místku, měl by volné místečko v autě a uvítal by na cestě společnost. Samozřejmě bych přispěla na benzín. Předem děkuju.
Přeji krásný den a plno lásky.
Monika

Petra - Škola snov

Milá Kytička,
Je to naozaj úžasné vedieť, že je možné študovať tak krásny odbor, hneď by som sa prihlásila, ale som externá študenstka na VŠ tak moc času mi neostáva. Hneď ako sa mi podarí doštudovať sa na túto školu prihlásim. Ďakujem, že si naše slniečko Kytička:-)

Marcela - úžasné

To je úžasné a moc mě to nadchlo. Moc ráda bych se přihlásila, ale teď to nejde (máme malé mimčo a plánujeme další). Snad za několik let? :-)

Andrea - Milá Kytičko!!!

Chci Ti Kytičko jen napsat, že Ti v tomto projektu mooooc fandím.
Mám velikou radost, že zakládáš tuhle školu. Ani nevím proč se mi to
tak dotklo, protože bohužel nebudu moci u Tebe studovat. Ta dálka
která je mezi mým domovem a Tvoji školou je bohužel moc veliká, přes
to všechno mám radost, že přibyde lidiček kteří se budou věnovat
duchovním aktivitám a budou se vzdělávat v této oblasti...
Děkuji Ti Kytičko za tu odvahu se do takového projektu vůbec pustit,
protože rozjet duchovní školu musí být složitý proces a určitě Tě
tohle všechno musí stát spousty času i odvahy a také děkuji za tu
lásku se kterou tohle všechno děláš.....

Držím palečky aby všechno probíhalo podle Tvých plánů a přeji krásné
dny plné splněných snů.....

S láskou Andrea

 
Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Statistiky

Online: 7
Celkem: 2745586
Měsíc: 17125
Den: 529